Arturs, 26 gadi

       
   Centrā es ierados tieši no cietuma. Biju nolēmis atgūties pēc ieslodzījuma, adaptēties.
 Centrā es nodzīvoju 10 mēnešus un esmu pateicīgs centra darbiniekiem, īpaši Jurijam Kapustinam, psihologiem Olgai, Līgai un Jeļenai, Olafam par viņu attieksmi un darbu. Centrs man palīdzēja iemācīties citādi raudzīties uz pasauli un iegūt citus uzskatus par dzīvi.
No mana mūža 26 gadiem, 12 gadus esmu bijis narkologa uzskaitē. Centrs, piesātinātās nodarbības tajā, palīdzēja man nostiprināt manu apņēmību dzīvot skaidrā.

Virgilius, 50 gadi

   

 Varu droši teikt, ka, pateicoties Ratniekam, esmu ieguvis jaunu dzīvi. Agrāk es biju narkomāns, alkoholiķis un noziedznieks. Kurš izcietis 27 gadus cietumā. Pēc pēdējās atbrīvošanas es pieņēmu lēmumu mainīt savu dzīvi. Lai izpildītu šo lēmumu, devos uz Ratniekiem. Un es ne mirkli nenožēloju. Tur bija augsti kvalificēti mentori savas jomas profesionāļa Jurija Aleksandroviča Kapustina vadībā. Ratnieki izrādījās vieta, kur cilvēki netiek pāraudzināti, bet tiek nodrošināti ar pareizajiem instrumentiem problēmu risināšanai. Šāda sociālā, morālā, finansiālā un, kas ir ļoti svarīgi, garīga. Jo tikai augstāks spēks palīdz mainīt manu dzīvi. Ratnieki,  ir vieta, kur es iepazinu Jēzu. Bet Dievs palīdz tiem, kas cenšas. Tāpēc Ratniekos strādā atkarību speciālisti, psihologi ar milzīgu pieredzi šajā jomā. Es esmu viņiem sirsnīgi pateicīgs par darbu, ko manī sirsnīgi ielika Olga un Jeļena. Es gribētu pieminēt sociālos darbiniekus Solvitu un Rolandu. Šie cilvēki vienmēr labprāt palīdzēs jums atrisināt problēmas. Ratnieki sniedz iespējas arī apgūt galdnieka, galdnieka, kalēja prasmes.
 Tagad es dzīvoju pavisam citu, krāsu pilnu dzīvi. Un es par to pateicos visiem Ratniek darbiniekiem !!!

Orests,  48 gadi 


Es uzaugu pārtikušā ģimenē, 17 gadu vecumā jau sāku lietot alkoholu un narkotikas, 20 gados nokļuvu cietumā. Apburtais loks noslēdzās. Tā es dzīvoju, ja to var nosaukt par dzīvi, līdz 45 g.v. Es mēģināju kaut ko mainīt pats ar saviem spēkiem un apsvērumiem, taču tas nestrādāja. Es nezināju, kā dzīvot citādi, un nesapratu, kāpēc man neizdodas. Es nokļuvu Ratniekos, kur ar speciālistu palīdzību varēju redzēt, kas ar mani notiek, varēju saprast, ar ko sākt, un man sāka izdoties. Šodien man ir cita dzīve, pilna jēgas un vērtības. Paldies Ratnieku ļaudīm, zemu klanos viņu priekšā. 

Lai Dievs jūs svētī.

Labais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas labajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas kreisajā pusē.